Banner

Banner

Titulli Bujar Emrullai - Ti ti je zjari
Ndëgjuar 761
Shkarkuar 575
Pëlqyer 4
Publikuar 04/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
Muzika - Rahman Kryeziu
Tekstet - Sami Aliu
Studio - Errol 5 Shkup

Bujar Emrullai 004369917471217
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store