Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - As kismet e as e shkrume
Ndëgjuar 273,439
Shkarkuar 102
Pëlqyer 324
Publikuar 06/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store