Banner

Banner

Titulli Fahri Gashi - Here si zjarr here akull
Ndëgjuar 82,892
Shkarkuar 566
Pëlqyer 184
Publikuar 22/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Realizuar nga Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store