Titulli Aferdita Elshani - Pse eshte keshtu jeta
Ndëgjuar 63
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Elshani - Pse eshte keshtu jeta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store