Banner

Banner

Titulli Shqipe Abazi - 2 Minuta
Ndëgjuar 76,308
Shkarkuar 446
Pëlqyer 92
Publikuar 20/10/2012

Informatat e këngës
Numri kontaktues: + 386 (0)49 107-851

Facebook: https://www.facebook.com/shqipe.a.abazi?fref=ts

OnAir.FM: https://www.facebook.com/onairfmnetwork

Instagram: http://instagram.com/onairfm

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store