Banner

Banner

Titulli Ganimete Abazi - Shko
Ndëgjuar 153,781
Shkarkuar 573
Pëlqyer 288
Publikuar 11/05/2013

Informatat e këngës
Text & Music : Chpisi (Urban Beats)
Video: URBAN Graphics

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store