Banner

Banner

Titulli Imran Berisha dhe Agim Trubareva - Hip Hop Tallava
Ndëgjuar 1,704
Shkarkuar 156
Pëlqyer 4
Publikuar 30/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Info:
Sänger: Imran Berisha
Text: Agim Trubareva Instromental: Vll.Krasniqi - ((Krasniqi Records))
Tel: 015259435034 SenadRecordsHD
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store