Banner

Banner

Titulli Mirsa Kerqeli ft Geni (Granit Gashi) - Single Jom
Ndëgjuar 35,060
Shkarkuar 1,118
Pëlqyer 83
Publikuar 15/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
New 2013 : Mirsa Kerqeli ft. Geni (Granit Gashi) - Single Jom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store