Banner

Banner

Titulli Nazmie Morina - Dashurova syte e bukur
Ndëgjuar 6,972
Shkarkuar 638
Pëlqyer 62
Publikuar 01/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Piano: Adis Ismaili

Free download MP3:
https://soundcloud.com/klajd-2004/nazmie-morina-dashurova-syt-e
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store