Banner

Banner

Titulli Adnan Daci - Synetia e djalit
Ndëgjuar 382,164
Shkarkuar 800
Pëlqyer 936
Publikuar 21/11/2012

Informatat e këngës
Adnan Daci dhe Grupi Remix - Kenge synetie - punuar ne studio Xheni 2012. realizimi i videos nga Videoart Gjilan.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store