Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - A ke stop a ke kufi
Ndëgjuar 4,766,721
Shkarkuar 1,306
Pëlqyer 6,767
Publikuar 10/08/2014

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia

Vizioni & Libonia 2014

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store