Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Fundi i kesaj bote
Ndëgjuar 70,153
Shkarkuar 553
Pëlqyer 211
Publikuar 17/01/2015

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store