Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Vula e Pavarsise
Ndëgjuar 319,273
Shkarkuar 918
Pëlqyer 709
Publikuar 27/11/2014

Informatat e këngës
Muz&Ork:B.Krasniqi - Text: M.Islami,-Video by:Bleri Production.
Hair&Make Up: Tafa Fashion - Styling: Shema Sahiti Fashion Design
Sponsor: Restaurant- FABEND EXCLUSIVE.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store