Banner

Banner

Titulli Kaltrina Selimi - Te du
Ndëgjuar 355,121
Shkarkuar 109
Pëlqyer 752
Publikuar 15/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Kaltrina Selimi on...
IG: https://smarturl.it/KaltrinaSelimiIG
Subscribe: https://smarturl.it/KaltrinaSelimiSub

© & ℗ Kaltrina Selimi & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store