Banner

Banner

Titulli Ram Kukaj ft Fjolla Gashi - Premtimet i ke thy
Ndëgjuar 225,860
Shkarkuar 737
Pëlqyer 796
Publikuar 26/11/2014

Informatat e këngës
Facebook -Contact

Ram Kukaj : https://www.facebook.com/ram.kukaj
Enis : https://www.facebook.com/enis.islamaj.3
Fjolla Gashi : https://www.facebook.com/bukuroshja.efjetur3

Teksti : Almir Morina
Beat : Dorian Kelmendi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store