Banner

Banner

Titulli Sef Duraj ft Lindita Selimi - Prfundimisht
Ndëgjuar 726
Shkarkuar 92
Pëlqyer 1
Publikuar 15/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
TiGRO
Russi
Uniit-b
////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////
/////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////
///////////////////////////////////
//////////
////
//
/

Artiola Toska - Kismetit nuk i dihet 2014

Luljeta Krasniqi - Zjarr dhe acar 2014

Viola - Shko 2014

Viola - E deshta 2014

Mahmut Ferati - Dikur 2014

Elvana Gjata - Puthe 2014

Shyhrete Behluli - Drit e diell te ka nana 2014

Vellezrit Mziu - Falma naj sabah 2014

Aferdita Demaku - A ke stop a ke kufi 2014

Aferdita Demaku - Nxeje defin 2014

Meda - Jam pa behanee 2014

Meda - Pash nje zot 2014

Meda - Diten qesh naten qaj 2014

Meda - Hej Shoke 2014

Shyhrete Behluli - Dashnija si deka 2014

Mahmut Ferati - Zeshkane 2014

Sinan Vllasaliu - Si ke zemren ta jep zoti 2014

Sinan Vllasaliu - Dy buze me jane thare 2014

Getinjo - Fake Industry (Freetime) 2014

Noizy - Betta Den Dem (Mixtape) 2014

Sinan Vllasaliu - Degjo zemren 2014

Sinan Vllasaliu - Doren ne zjarr 2014

Mihrije Braha - E jotja 2014

Sinan Vllasaliu - A sherohet kjo dashni 2014

Sinan Vllasaliu - Lemza 2014

Miranda Hashani - Mire se vjen 2014

Sef Duraj ft Lindita Selimi - Prfundimisht 2014

Daim Lala - O lale lale 2014

Shpat Kasapi ft. Renato - Daku 2014

Gold Ag - Shkupi 2014
Submit
Hitet e Muajit
Korrik 2014
Qershor 2014
Maj 2014
Prill 2014
Mars 2014
Shkurt 2014
Janar 2014
Dhjetor 2013
Nentor 2013
Submit
Artistet me te kerkuar
Rebel Adem Ramadani Blero Motrat Mustafa Mimoza Shkodra Teuta Selimi Shkurte Fejza Ryva Kajtazi Poni Presioni Rovena Stefa Shyhrete Behluli Afrim Muqiqi Lyrical Son Ermal Fejzullahu Sabri Fejzullahu Kaos Alban Skenderaj Ghetto Geasy Lyric Master 2Ton Sinan Hoxha Genta Tingulli 3nt Mc Kresha Elvana Gjata Flori Noizy Gena Labinot Tahiri Mentor Kurtishi Mahmut Ferati Dafina Zeqiri Nora Istrefi Unikkatil 2po2 Tuna Meda


Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store