Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu Ft Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter
Ndëgjuar 85,654
Shkarkuar 144
Pëlqyer 152
Publikuar 07/01/2014

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store