Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - I got it
Ndëgjuar 1,627,742
Shkarkuar 151
Pëlqyer 3,834
Publikuar 30/09/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store