Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - E pranoj
Ndëgjuar 1,515,735
Shkarkuar 1,083
Pëlqyer 3,990
Publikuar 01/07/2015

Informatat e këngës
Vizioni&Libonia: https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Publisher: OnAir Music
Teksti & Muzika: Fatmir Muja
Orkestrimi: Virusi
Hair & Make Up: Dhurata
Styling: Shema & Sahiti
Vizioni & Libonia 2015

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store