Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Ta jap a mos ta jap
Ndëgjuar 5,694,489
Shkarkuar 1,285
Pëlqyer 7,822
Publikuar 20/07/2015

Informatat e këngës
tex-Arsim Bunjaku,muz&ork-Alban Furtuna.
styling-shema&sahiti,hair&makeup-Dhurata art image.video by Maxproduction,producent;Vizioni&libonia.
sponzor;FABEND EXCLUSIVE.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store