Banner

Banner

Titulli Aferdita Dmaku - Lulzoj fusha lujzoj mali
Ndëgjuar 15,913
Shkarkuar 608
Pëlqyer 22
Publikuar 24/07/2015

Informatat e këngës
Vizioni&Libonia: https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Publisher: OnAir Music

Vizioni & Libonia 2015

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store