Banner

Banner

Titulli Blerim Gashi - Ku jane
Ndëgjuar 147,817
Shkarkuar 741
Pëlqyer 312
Publikuar 12/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store