Banner

Banner

Titulli Duli - Specialja e nates
Ndëgjuar 199,408
Shkarkuar 1,244
Pëlqyer 610
Publikuar 14/02/2015

Informatat e këngës
Muzik & Studio - Xheni
Teksti - Ejup Shabani

Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store