Banner

Banner

Titulli Ermal Fejzullahu ft Lumi B, Ledri Vula - Shko
Ndëgjuar 8,626,850
Shkarkuar 1,869
Pëlqyer 25,706
Publikuar 02/04/2015

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store