Banner

Banner

Titulli Kaltrina Selimi ft Genc Prelvukaj (Etnon) - Nuk es
Ndëgjuar 3,455,516
Shkarkuar 193
Pëlqyer 12,978
Publikuar 22/11/2015

Loading...
Informatat e këngës
Country : Republic of Kosovo
Language : Albanian
Year : 2015
Label : Black Fish Entertainment
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Guitar : Agron Peni
Violin : Festim Fanaj
Cello : Adorel Haxhiaj
Ass.Prod - Filloreta Raci
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store