Banner

Banner

Titulli Lori - Fjalet e mira
Ndëgjuar 450,902
Shkarkuar 731
Pëlqyer 821
Publikuar 07/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store