Banner

Banner

Titulli Meti ft Eroll Murati - Tallava
Ndëgjuar 1,230,232
Shkarkuar 3,268
Pëlqyer 2,683
Publikuar 13/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Teksti: Driton Sopa
Muzika: Driton Sopa
Produced by Str8Dope
Video by: Bug
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store