Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi ft Lori ft RapSione - Trego
Ndëgjuar 1,338,877
Shkarkuar 810
Pëlqyer 3,922
Publikuar 06/06/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music :Irkenc Hyka
Lyrics : Petro Xhori

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store