Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Sdo te behesh burre
Ndëgjuar 3,287,346
Shkarkuar 222
Pëlqyer 9,608
Publikuar 01/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Video by Emf Creative
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store