Banner

Banner

Titulli Shkurte Gashi - Nuk te Fal
Ndëgjuar 4,206,837
Shkarkuar 100
Pëlqyer 10,314
Publikuar 30/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Gashi - Nuk te Fal
Albumi ne Spotify: http://spoti.fi/2iKcDg6

Teksti & Muzika: Shkurte Gashi
Orkestrimi: Studio Elephant
Video: Emf Creative

Te gjitha te drejtat te rezervuara.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store