Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli
Ndëgjuar 6,428,890
Shkarkuar 3,128
Pëlqyer 25,260
Publikuar 15/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store