Banner

Banner

Titulli Sami Gashi - Ma ka vra zemren dashnija
Ndëgjuar 44,637
Shkarkuar 57
Pëlqyer 99
Publikuar 08/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by SWART
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store