Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Dashni e zeze
Ndëgjuar 971,836
Shkarkuar 45
Pëlqyer 1,280
Publikuar 21/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Virusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Produced by: EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store