Banner

Banner

Titulli Duli ft. Kristi dhe Eli-G - 1 sen
Ndëgjuar 2,040,404
Shkarkuar 1,036
Pëlqyer 6,039
Publikuar 28/05/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music by: Mariglen Boja
Lyrics by: 52 ONI
Mix master - Boja Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store