Banner

Banner

Titulli Kaltrina Selimi - Po du
Ndëgjuar 918,621
Shkarkuar 102
Pëlqyer 2,510
Publikuar 18/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Kaltrina Selimi on...
IG: https://smarturl.it/KaltrinaSelimiIG
Subscribe: https://smarturl.it/KaltrinaSelimiSub

© & ℗ Kaltrina Selimi & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store