Banner

Banner

Titulli Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane
Ndëgjuar 5,601,378
Shkarkuar 90
Pëlqyer 11,900
Publikuar 11/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Teksti: MC Qopaa & Popullore
Orkestrimi: Arben Bytyqi
Video: XL Films

Te gjitha te drejtat e rezervuara

Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Shkurte Gashi
Flora Gashi
Lule Mustafa
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
dhe shume te tjere.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store