Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Vallezon nusja e dhandrri
Ndëgjuar 905,012
Shkarkuar 608
Pëlqyer 1,193
Publikuar 14/07/2016

Informatat e këngës
OnAir Music


Teksti: Milaim Islami
Orkestrimi: Rahman Krujeziu

Vizioni&Libonia (2016)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store