Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Ndëgjuar 1,467,990
Shkarkuar 866
Pëlqyer 3,232
Publikuar 25/07/2016

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk

Tex: Milaim Islami,Muz&ork: Valter Beqo
Hair make UP ;Tafa Fashion,Stayling;Shema sahiti
Video by: Max Production ,sponzor Fabend Exclusive.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store