Banner

Banner

Titulli Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Ndëgjuar 1,166,449
Shkarkuar 244
Pëlqyer 1,942
Publikuar 16/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store