Banner

Banner

Titulli Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Ndëgjuar 150,244
Shkarkuar 692
Pëlqyer 310
Publikuar 18/07/2016

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store