Banner

Banner

Titulli Shqipe Abazi - Po vijne krushqit
Ndëgjuar 7,585
Shkarkuar 694
Pëlqyer 24
Publikuar 20/07/2016

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/produksioniximi/
https://www.facebook.com/XimiProduction/?fref=ts

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store