Banner

Banner

Titulli OverLord ft. D.u.d.a - CKA JOM TU PA
Ndëgjuar 238,574
Shkarkuar 369
Pëlqyer 1,865
Publikuar 31/08/2016

Informatat e këngës
New single by Duda featuring OverLord "Cka jom tu pa". (C) 2016 GG Records.
Beat: TheBeatPlug
Mix&Master: OverLord
Duda Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Duda Instagram: https://www.instagram.com/dudafatherhoodgg
OverLord Facebook: http://facebook.com/realoverlord
OverLord Instagram: http://instagram.com/overlordgg

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store