Banner

Banner

Titulli Floja ft. Overlord - Champions
Ndëgjuar 57,453
Shkarkuar 653
Pëlqyer 1,218
Publikuar 25/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
https://www.facebook.com/floja.alboo
https://www.facebook.com/hekuran.sahiti
https://www.instagram.com/floja06/
https://www.instagram.com/overlordgg/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store