Banner

Banner

Titulli Gold AG ft. Kaltrina Selimi - Pa ty
Ndëgjuar 4,146,684
Shkarkuar 189
Pëlqyer 13,960
Publikuar 05/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG ft. Kaltrina Selimi - Pa ty
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Produced by: Genc Prelvukaj
Text: Arian Agushi
Video: URBAN Graphics

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store