Banner

Banner

Titulli 2Ton - Dicka tjeter
Ndëgjuar 3,599,322
Shkarkuar 2,116
Pëlqyer 12,585
Publikuar 21/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store