Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Nese beson ne zot
Ndëgjuar 2,130,180
Shkarkuar 1,149
Pëlqyer 2,626
Publikuar 20/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Wirusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store