Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Prishtine Tirane
Ndëgjuar 445,671
Shkarkuar 175
Pëlqyer 835
Publikuar 28/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Muzika & Ork: Alban Furtuna
Teksti: Armand Trebicka
Klarinet: Artur Qerimi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store