Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Fjalet e Zemres
Ndëgjuar 92,230
Shkarkuar 117
Pëlqyer 180
Publikuar 04/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/k9l6J
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video : Mproduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store