Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Probleme
Ndëgjuar 3,514,030
Shkarkuar 260
Pëlqyer 8,669
Publikuar 13/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Music & Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store