Banner

Banner

Titulli Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
Ndëgjuar 40,119,893
Shkarkuar 279
Pëlqyer 72,617
Publikuar 27/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
http://smarturl.it/AlbumiShkurtaFlori

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Produced by: Threedots Production

All Rights Reserved by Shkurte Gashi Inc.

Make up: Salloni Njomza
Dress: Valdrin Sahiti

Teksti:

Shkurta:
Sa fort te kam dashur
Sa fort me ke dasht
Sa here te pafjetur
Do ishim ne bashke.....

Flori:
Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S'do jem si dikur.....

Shkurta:
2 x Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Dhe se ti sa me mungon
Ti se di..........

Refren
Shkurta + Flori:
Sa t'kam dashur une ty dje
Njesoj menon ti edhe sot
Tu luta tu luta, por ishte e kote
+
Sa t'kam dashur une ty dje
Njesoj menon ti edhe sot
Tu luta tu luta, por ishte e kote

Shkurta:
Si frymen e fundit
Un ty te kam dasht
A s'te vjen ty keq
Qe s'do jemi me bashke.....

Refreni 2 x
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store